Понедельник, 29.04.2024, 13:26 | Приветствую Вас Гость

ФК "Интер - Машиностроитель"

Каталог статей

Главная » Статьи » Футбольные статьи

Паралімпіада-2008: українці відстояли чемпіонський титул
 Збірна України з футболу серед спортсменів із наслідками ДЦП виграла «золото» Паралімпіади в Пекіні, перемігши у фінальному поєдинку суперників із Росії − 2:1.
Шанс для реваншу
Підопічні Сергія Овчаренка вирушали до столиці Китаю захищати титул, здобутий чотири роки тому в Афінах. В активі нашої команди також перемоги на світових першостях 1999 і 2003 років, а на останньому чемпіонаті планети «синьо-жовті» не потрапили до фіналу саме через поразку в серії пенальті від збірної Росії, в підсумку завоювавши «бронзу». Тоді росіяни стали чемпіонами, обігравши команду Ірану, а четвертою була Бразилія. Цікаво, що й на Паралімпіаді-2008 провідний квартет склали ті ж збірні.

Чотири розгроми
Українці впевнено виграли змагання в групі, послідовно розгромивши суперників з Великобританії (8:1), Ірландії (7:0) та Ірану (4:0). А півфінальною «жертвою» наших земляків стали бразильці − 6:0 (м’ячі забили Іван Шкварло, Володимир Антонюк (2), Тарас Дутко, Анатолій Шевчик і Денис Пономарьов). Росіяни також досить легко розібралися з іранцями − 5:0, давши збірній України шанс для реваншу за поразку на світовій першості в Бразилії.

Перемога в овертаймі
Основні 60 хвилин вирішального поєдинку переможця не виявили − 0:0. А от у додатковій 20-хвилинці понад 11 тисяч глядачів стали свідками аж трьох голів. На 69-й та 71-й хвилинах відзначився капітан нашої команди − хмельничанин Володимир Антонюк. Росіяни встигли відповісти тільки м’ячем престижу − 2:1. Володарями бронзових нагород стали іранці, перемігши Бразилію − 4:0.

«Золота» команда
Ось хто захищав честь України на Іграх у Пекіні (футбольні змагання Паралімпіади проводяться у форматі 7 на 7): воротарі − Костянтин Симашко й Ігор Косенко, польові гравці − Віталій Трушев, Сергій Вакуленко, Тарас Дутко (в його активі − 5 забитих м’ячів), Анатолій Шевчик (4), Олександр Девліш (1), Володимир Антонюк (6), Іван Шкварло (7), Андрій Цуканов, Денис Пономарьов (4), Микола Міхович.

Привітання від президента ФФУ
Президент Федерації футболу України Григорій Суркіс привітав усіх наших призерів Паралімпійських Ігор, зокрема, дворазових чемпіонів-футболістів, відзначивши, що цей тріумф − свідчення сили духу й підтвердження того, що футбол в Україні − справді народний вид спорту. «Ваші успіхи − більше, ніж просто перемоги футбольної команди, − передав керманич ФФУ вітання володарям «золота». − Обравши спорт як спосіб життя, ви виявляєте мужність, волю й характер, слугуєте прикладом незламності й оптимізму».

Категория: Футбольные статьи | Добавил: fc-bolshevik (17.09.2008)
Просмотров: 728 | Рейтинг: 0.0/0 |